چگونه حالت گمشده ایرتگ را فعال کنیم؟

ایرتگ ، محصول جدید شرکت اپل میباشد که با اتصال به وسایل شخصی مانند کیف، کوله یا دسته کلید، امکان ردیابی آن ها را به کاربران میدهد. اتصال ایرتگ اپل به آیفون شما از طریق بلوتوث و شبکه Find My انجام میشود. اگر تازگی اقدام به خرید ایرتگ کرده اید و نگران گم کردن آن هستید، در این مقاله یاد میگیریم چگونه ایرتگ گمشده را پیدا کنیم.

ایرتگ گمشده

ایرتگ گمشده یا خارج از محدوده را میتوان از طریق برنامه Find My ردیابی کرد، اما نه با بلوتوث خودتان! در عوض شبکه Find My با استفاده از نزدیک به ۱ میلیارد دستگاه اپل در جهان به شما برای یافتن تگ کمک خواهد کرد.

با این حال اگر ایرتگ، در نزدیکی شما نبود و هیچ دستگاه اپلی در منطقه آن را پیدا نکرد، برنامه Find My میتواند آخرین مکان ثبت شده را به شما نمایش دهد. در چنین شرایطی شما باید ایرتگ را در حالت گمشده یا Lost Mode قرار دهید. با این کار اگر شخصی با آیفون یا دستگاه اندرویدی مجهز به NFC با ایرتگ شما مواجه شود، میتواند در برگرداندن آن به شما کمک کند.

چگونه ایرتگ را در حالت گمشده Lost Mode قرار دهیم؟

  • در آیفون برنامه Find My را اجرا کنید.
  • وارد قسمت Items شوید.
  • تگی که میخواهید به عنوان گمشده اعلام کنید را انتخاب کنید
  • کمی صفحه را پایین بکشید و Lost Mode (حالت گمشده) را Enable (فعال) کنید.
Find My - صالح کمپانی
  • روی Continue ضربه بزنید.
  • در فیلد، شماره تماس خود را وارد کنید و به مرحله بعدی بروید
Lost Mode - صالح کمپانی
  • گزینه Notify when found را فعال کنید. همچنین متوانید یک پیام سفارشی هنگام پیدا شدن تگ برای خود ایجاد کنید. توجه داشته باشید فقط زمانی میتوانید قابلیت Notify when found و پیام سفارشی را فعال کنید که ایرتگ خارج از محدوده آیفون شما باشد.
Activate - صالح کمپانی
  • روی Activate ضربه بزنید.
پیام ایرتگ - صالح کمپانی

اکنون ایرتگ شما به عنوان یک تگ گمشده در شبکه Find My قرار دارد. هرکسی آن را پیدا کند، با نزدیک کردن گوشی دارای NFC خود به تگ، یک اعلان دریافت میکند. این اعلان کاربر را به یک وبسایت هدایت میکند که حاوی پیام و اطلاعات تماس شماست. همچنین از طریق برنامه Find My میتوانید مکان ارسال شده توسط شخص یابنده را مشاهده کنید.

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
به اشتراک بگذارید
Saleh Company
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments