بازطراحی و رندر جدید مک بوک ایر با رنگ های شاد

تصاویر رندر منتشر شده خبر از آن میدهد که اپل قصد دارد مک بوک ایر را در رنگ های جدید روانه بازار کند. چندی پیش، خبری منتشر شد که اپل قصد دارد نسل جدید مک‌بوک ایر را در رنگ‌های مختلفی ارائه کند.حال جزئیات بیشتری در دسترس داریم و باید منتظر تغییرات بسیار زیادی باشیم.

چندین روز پیش، ویدئویی در کانال یوتیوب جان پراسر منتشر شد که میگوید تصاویر یک مدل مک بوک ایر باز طراحی شده با رنگ های جدید به دست آورده است. جان پراسر میگوید هنوز مشخص نیست این رندر مربوط به مک بوک پرو است یا مک بوک ایر؛ ولی با توجه به تعداد پورت های ورودی، نمیتواند مک بوک پرو باشد.

این تحلیل گر اپل، هیچوقت عکس محصولات را مستقیما به اشتراک نمیگذارد؛ در عوض تصاویر رندر آن را پخش میکند.

به نظر میرسد این مک بوک بازطراحی شده بسیار شبیه به مدل مبک بوک فعلی میباشد. اپل فضای آزادی برای باریک تر کردن مک بوک ندارد اما میتواند برای بهبود، عناصری را حذف یا جابه جا کند. پراسر میگوید مک بوک ایر باز طراحی شده بسیار نازک خواهد بود و اندازه کافی برای پورت USB Type C وجود ندارد.

از سایر تغییرات در اینجا می‌توان به حاشیه‌های سفید نمایشگر و همچنین صفحه‌کلید بازطراحی‌شده اشاره کرد که جلوه‌ای کلاسیک به مک بوک جدید اپل داده است. این تصاویر رندر سه رنگ، شبیه آیپد ایر را نمایش میدهند. پراسر معتقد است که مک‌بوک ایر از حاشیه‌های سفید مشابه آی‌مک برخوردار است؛ اما از اندازه آن حاشیه اطمینان ندارد؛ بنابراین اندازه واقعی حاشیه‌های این مک‌بوک می‌تواند کوچک‌تر یا بزرگ‌تر از آن باشد که در تصاویر می‌بینیم.

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
به اشتراک بگذارید
Saleh Company
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments